Osobní rozvoj

Koučink a mentoring v oblasti osobního růstu a zdraví.
Pomoc s realizací změny.

Pomohu Vám s

Ceník

Balíček osobního rozvoje

5400 ,- Kč
  • 5 setkání (každé o délce 60 min)
  • podpora a vedení i mimo osobní setkání

Zvolil jsem formát 5 setkání, aby každé sezení podporovalo váš postupný rozvoj, zajistilo konzistenci v osvojování nových návyků a prohloubilo porozumění vašim individuálním cílům a očekáváním. Je to proto, abyste měli čas a prostor pro skutečnou transformaci a abyste během procesu mohli sami vidět svůj pokrok.

Znamená to, že nejenom během našich sezení, ale také prostřednictvím komunikace emailem, telefonem a instantních chatů (Telegram, Whatsapp) jsem vám k dispozici.

Můžete se na mě obrátit s otázkami, myšlenkami, nejasnostmi nebo s jakoukoli podporou, kterou budete potřebovat.

Tato forma komunikace je zde proto, abych vám mohl poskytnout užitečné rady, odpovědi na dotazy, nabídnout další perspektivy a pomoci vám zůstat motivovaným a soustředěným na vaše cíle osobního rozvoje.

Osobně doporučuji osobní setkání, ale je možná i online forma.

Někteří klienti upřednostňují procházky venku, kde se můžeme projít a diskutovat. Jiní zase raději volí setkání u nich doma nebo v příjemném prostředí kavárny, kde si můžeme posedět.

Vaše pohodlí a preferované prostředí jsou pro mě důležité, a proto jsem flexibilní a přizpůsobím se vašim preferencím ohledně místa setkání.

Na úvodním setkání se seznámíme a pobavíme se o tom, co byste chtěli změnit, čeho byste chtěli dosáhnout, co byste potřebovali vyřešit. Na základě toho vytvoříme plán, domluvíme se na dalším termínu schůzky a dáme se do práce. I mimo sezení budu vaší oporou.

Cíle se velmi liší. Může jít o přenastavení spánkových nebo stravovacích návyků, zhubnutí, nabrání svalové hmoty, odstraněním únavy, skoncování se zlozvyky, zlepšení fyzické kondice a pohyblivosti, zvýšení odolnosti vůči stresu, zlepšení imunity, zlepšení vztahu k sobě a svému okolí, zbavení se impulzivního chování, zdokonalení se v určité oblasti, přenastavení mysli na pozitivní přístup k životu nebo pomoc s dosažením nějakého cíle.

Dárkové poukazy

Nabízím také dárkové poukazy v tištěné nebo elektronické podobě.

Přejít nahoru